הסרת משקפיים בלייזר

חולמים על הסרת משקפיים? אנחנו מזמינים אתכם לגלות את אסותא אופטיק, המתמחה בטכנולוגיית הסרת משקפיים בלייזר מתקדמת במיוחד, בעזרת מנתחי עיניים בכירים. מרפאות העיניים של אסותא אופטיק פרושות במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ ומעניקות שירות אישי, איכותי ומתקדם – לכל אחד. מוכנים להכיר את השיטות המתקדמות שלנו להסרת משקפיים בלייזר?

TRANS PRK

באמצעות שיטה זו, מתבצע תיקון הראיה בחלקה החיצוני של הקרנית ללא שימוש בתהליך כירורגי כלל או חיתוכים. למעט ספוגיות, אין כל שימוש במכשירים ניתוחיים.

בשיטה זו, מתבצעת הסרת משקפיים על ידי קרן לייזר המכוונת אל שטח הקרנית ומבצעת תיקון אופטי מושלם, תוך הסרת שכבת האפיתל ותיקון המספר בקרנית – כל זה, במהלך אחיד, ללא מגע של המכשור בעין כלל.

LASIK
שיטת LASIK משתמשת בטכניקת הסרת משקפיים בלייזר, ובה הטיפול אינו נעשה מעל פני הקרנית אלא בשכבות הפנימיות שלה, על ידי חיתוך שכבת הקרנית העליונה.

Z LASIK

Z LASIK היא השיטה העדינה והמתקדמת ביותר להסרת משקפיים בלייזר. הסרת משקפיים בשיטה זו נחשבת לבטוחה ונוחה במיוחד, העושה שימוש בלייזר לכל אורך חלקי הניתוח, ללא מגע להב בעין כלל. מאחר ואין מגע להב כלל, הסיכון לסיבוכים כתוצאה מהניתוח מופחת משמעותית והתוצאה הסופית טובה ואיכותית יותר הרבה יותר מכל שיטה אחרת. אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר לניתוחי לייזר, אם אתם רוצים להגיע אל הניתוח רגועים ועם מקסימום ביטחון כי מדובר בהליך בטוח ויעיל ואם אתם רוצים להצטרף אל מאות אלפי המטופלים שכבר ניסו והצליחו – אל תהססו. אחרי הכל, מדובר בדור העתיד בתחום הסרת המשקפיים.

נשמח להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר בהתאם למצב הקרנית, רגישויות סצפיפיות ותקציב משוער כך שתוכלו ליהנות מהטיפול המתקדם, האישי והטוב ביותר שיש – המדויק בשבילכם. ככל שמדובר על בריאות העיניים שלכם – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. בחרו בכל אחד משלושת השיטות המובילות של אסותא אופטיק, ותיהנו מעיניים בריאות ללא משקפיים.

חולמים על הסרת משקפיים? הפסיקו לחלום ובואו להגשים! מחכים לכם באסותא אופטיק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.