לעמוד על קרקע יציבה – בקרת איכות גאו-טכנית מטעם איזוטסט

במהלך פרויקט בינוי, ישנן היבטים רבים הדורשים התייחסות קפדנית. יש להבטיח כי מיושמים על המבנה עקרונות הנדסיים קפדניים המבטיחים את יציבותו ובטיחות השימוש בו, את איכות הבטון ושאר חומרי הגלם וכי מיושמים כללי עבודה בטוחים ואמינים. עם זאת, עד כמה אנו מפנים את תשומת לבנו אל קרקע הניצבת תחת רגלינו?

המחלקה הגאו-טכנית של מעבדות איזוטסט פועלת כבר מספר שנים ובמסגרתה מעריכים גיאולוגים ומהנדסים מובילים בישראל את הקרקעות עליהן מבוצעים מיזמי בינוי, סלילה והנחת תשתיות.

מה נבחן בבקרת איכות גאו-טכנית?

אנשי המקצוע המיומנים שלנו יבצעו הערכה מדוקדקת של הקרקע על מנת לאפשר לך לתכנן את הפרויקט באופן המדויק והבטוח ביותר. בבקרת איכות מסוג זה נבחן מספר היבטים.

  • פיקוח על קידוחים וחפירת יסודות – בדיקת איכות הקרקע ומאפייני שטח שונים אשר עשויים להוות אתגר ומכשול בהמשך ולייעד פתרונות יעילים מבעוד מאוד.
  • סקרי קרקע – אנליזה של הקרקע ובחינת ההיתכנות לבצע עליה פרויקט בינוי מהסוג האמור.
  • אנליזה מעמיקה של כלל התשתיות במבנים קיימים וזיהוי כשלים ברכיבי הבניין הטמונים בקרקע ובתנאי הקרקע בהם הם טמונים.

חוות הדעת המקצועית והקפדנית המבוצעת על ידי אנשי מקצוע מובילים בתעשייה, תאפשר לך לבצע את הפרויקט שלך בראש שקט במיוחד ובסיכונים מופחתים באופן משמעותי. הניסיון שצברו מעבדות איזוטסט ב-40 שנות פועלן עומד כעת לרשותך ומביא עמו ערך מוסף רב לפרויקט שלך.

זמינות גבוהה ואמינות בלתי מתפשרת

עובדינו יסייעו לך בכל צרכיך בתחום הערכת האיכות למיזמי בינוי ויספקו לך שירות מהיר, אדיב ואישי. הזמינות הגבוהה בפריסה ארצית רחבה מצפון הארץ ועד דרומה, מאפשרים לך לקבל מענה מקצועי ואמין שיעלה בקנה אחד עם מסגרת הזמנים הצפופה של הפרויקט שלך.

איכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר

אנו שוקדים בכל עת על מנת להתעדכן במגמות החדשניות ביותר בתחום ולרכוש מיומנויות חדשות וציוד טכנולוגי חדיש שיסייעו לנו לבצע את עבודתנו בסטנדרטים המיטביים.

צוות אנשי המקצוע שלנו עומד לרשותך בכל עת. על מנת להצטרף למשפחת לקוחותינו הוותיקה ולחוות את השירות הייחודי, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.